Jste starší 50 let a hledáte seznamku? Přesně tohle je web právě pro vás. Vědecký software této seznamky vám umožní najít dlouho trvající a vášnivý vztah i v pozdějším věku. Jediné co musíte udělat je zaregistrovat se a vyplnit jednoduchý dotazník, kterým pomůžete systému vás správně zařadit a nabízet vám co nejrelevantnější návrhy profilů. Díky toho získáte přístup do nejlepší seznamky s databází více než 230 tisíc podobně smýšlejících uživatelů hledajících převážně dlouhodobý vztah. Rovněž se dočkáte stoprocentně diskrétního přístupu a přehledného uživatelského rozhraní.

Výhody

  • Velké množství registrovaných uživatelů – v současné době je to něco přes 230.000 lidí po celém světě
  • Vidina dlouhodobého vztahu – naprostá většina zdejších uživatelů nehledá pouze krátkodobou známost, ale hledají vážný a dlouhotrvající vztah
  • Přehledné uživatelské rozhraní – zpracování seznamky působí velmi kvalitním, přehledným a profesionálním dojmem, který je příjemný každému běžnému uživateli a jeho zvládání je velmi intuitivní
  • Nejlepší volba pro svobodné ve věku 50+ v této věkové kategorii seznamka nemá konkurenci
  • Přehled zobrazení vašeho profilu ostatními uživateli
  • Osobnostní test – po registraci si jej snadno vyplníte a můžete se začít seznamovat.
  • Kvalitní software propojování uživatelů – profesionálně navržený odborný software

Ochrana údajů

Než se dáte do registrace, možná vás napadá, co se bude dít s uváděnými údaji a kdo všechno se k nim dostane. Máme pro vás dobrou zprávu, která vás uklidní. Všechna osobní data jsou skrytá a nikdo si je nebude moci proti vaši vůli zobrazit. Kromě toho si každý uživatel může libovolně nastavit, kdo uvidí jejich profilové fotky a kdo ne.

Zakládání

Proces registrace je zdarma a podobný ostatním seznamkám. Rovnou po vyplnění a odeslání základních údajů vás software navede na osobnostní test.

Tam zodpovíte různé otázky o vás a o tom, jaká by měla vaše nová známost být, aby systém zjistil, jaké protějšky pro vás budou nejvhodnější. Celý test by vjste měli zvládnout do 10 minut. Výhodou testu je, že dá vám i stránce dobrý návod, jak vyhledávat a podle čeho filtrovat případné shody.

Dokončení registrace

Po úspěšném vyplnění testu stačí uploadovat (nahrát) profilový obrázek, popř. ještě pár dalších fotek. Minimálně alespoň profilový obrázek si rozhodně nahrajte, nehledě na to, zda jste ostýchaví a stydíte se. Proč? Profil bez fotky působí dosti anonymně a méně důvěryhodně. Navíc jezde také možnost omezit, komu se bude vaše fotografie zobrazovat, takže parametry zveřejnění můžete také ovlivnit.

Na základě zodpovězených otázek v dotazníku vám budou filtrovány a nabízeny vhodné známosti. Samozřejmě si můžete kritéria vyhledávání sami upravit ručně a zkoušet tak různé varianty.

Bonus navíc

Zajímavou výhodou zdejšího systému je možnost automaticky odesílat zprávu všem nově zaregistrovaným uživatelům, kteří odpovídají vašim preferencím. Zprávu si můžete libovolně sami sepsat, aby byla unikátní, kreativní a dobře vás vystihovala. Takto vás ihned po registraci osloví potenciální protějšky pro seznámení, což samozřejmě usnadňuje navazování kontaktů.

Extra tip pro vás na závěr

Pokud si i přes jednoduchost tohoto systému nevíte s čímkoliv ohledně zakládání a zřizování nového profilu rady, existuje v rámci této seznamky také přehledný video-návod, se kterým je ovládání a používání seznamky ještě snazší a přehlednější.

Registrujte se zdarma

Hodnocení uživatelů

Johny

Byl jsem nejdřív hrozně hrrr do seznamování, a celý život sbíral spíše letmé známosti, žádný vztah mi příliš dlouho nevydržel. Najednou jsem zjistil, že roky jsou pryč a partnerka nikde. Naštěstí díky Single50 už nejsem sám a jsem teď nepoznaně šťastný!

panimiska

Čau lidi, čekala jsem, že to budou samé holky v plavkách a vyzubené krasavice, vedle kterých se ztratím. Tady to tak ale vůbec nebylo. Byla jsem příjemně překvapená, že tam jsou vcelku normální lidi a vůbec se jedná o seriózní způsob seznámení.

PeťkaKaja

Před několika lety jsem byl na této seznamce a podal jsem si zde inzerát. No povedlo se! :-D Našel jsem si zde 2. manželku a nyní jsme spolu šťastnější než kdy předtím. Pokud váháte, tak neváhejte a rozhodně do toho jděte, vyplatí se to ;-)

111peťa

Moje prvni seznamka a relativne cerstva zkusenost. :-D Nejdrive to byli sami dementi a uchylove. Uz jsem to chtěla vzdat kdyz se objevil „on“. Tedka jsem uz mesic zadana damy, ale musim uznat ze to bylo hodne o stesti a o nahode. :-D

Lucy7

Dala jsem si na Single50 inzerát… no asi třetina chlapů, kteří mi napsali byli hodně divní. Takoví ti „užívači“, kteří nestojí o vztah. Pak je tu ale i taková dobrá třetina, kteří skutečně stojí za to se sejít. doporučuju vám se zbytečně nevykecávat na netu a sejít se brzy, tam poznáte 100x víc.

xjcindy

myslím si že co se vzhledu stránky týče tak je skvělá. Je přehledná a vypadá dobře. Uživatelů je na ní dost a tak si každý může najít toho svého. Pro nás po padesátce co si neumíme najít partnera jinde je to skvělá volba.

Volny22

Rikal jsem si, ze na online seznamce neskoncim no ale stalo se a niceho nelituji. Hned po registraci jsem naspal jedne dobře vapadajici dame a dnes se stala moji zenou :-D asi nam pralo hodne stesti ale i tak snadno to nekdy jde

QwentinoTaro

Postarší introvert, nepříliš navštěvující společenské akce. Jsem docela uzavřený a s ženami to až tolik neumím, ale přesto bych rád nezůstal sám. Už jsem se pomalu vzdával nadějí na partnerku ve stáří, když jsem se tu registroval. Nyní se můj svět otočil o 360 stupňů k lepšímu, jelikož jsem si našel tu nejbáječnější partnerku jakou jsem jen mohl najít.

Marie.Sluníčko

Já se seznámila na Single50 poměrně rychle a jsem neuvěřitelně šťastná. Vlivem osudu jsem přišla o muže a jelikož jsem se věnovala povinnostem, tak na seznamování nebylo moc času a kvůli má malé vesnice ani moc z čeho vybírat. Naštěstí přesně pro takové jako já existují online seznamky pro starší!

MarinKa21

Registracni formular jsem vyplnila bez problemu ale nad osobnostnim dotaznikem jsem se poněkud zasekla. Trval mi snad 15 minut. No ale kdyz uz byl vyplnen tak bylo hotovo… stacilo se zacit seznamovat a zdejsi vyber je opavdu veliky, kazdy rozhodne muze najit toho sveho nej.

Registrujte se zdarma

be2

Vhodná pro lidi nad 35 let

Více, než 260 000 členů

Jednoduché a snadné párování dle uživatelských dotazníků

Přehledná a snadná pro uživatele

Diskrétní a seriozní seznámení

Registrovat zdarma

eDarling

TOP seznamka pro nezadané uživatele

Vhodné pro uživatele od 30 let

65% registrovaných jsou vysokoškoláci

Rychlá a snadná registrace

Přes 13 000 000 uživatelů

Registrovat zdarma

Singles50

Nejlepší seznamka 50 a více let

Stoprocentně anonymní a diskrétní

Uživatelé preferující vážný vztah

Přehledné uživatelské rozhraní

Více, než 230 000 uživatelů

Registrovat zdarma

Academic Singles

Seznamka pro vzdělané a vysokoškoláky

Přibližně 240 000 uživatelů

Členové jsou velmi aktivní

Vysoká míra zabezpečení

Seznamka působí i mezinárodně

Registrovat zdarma

Pravidla bezpečného seznamování na internetu

Chybí vám spřízněná duše ve vašem životě a máte pocit, že ve svém okolí nikoho takového nenajdete? Pak se seznamování přes internet jeví jako skvělá příležitost. Mějte se však na pozoru, jelikož by nebylo bílé bez černé. Stejně tak i seznamování přes internet má svá úskalí a právě tento článek vám poradí, jak na to, aby jste našli ideální protějšek a zachovali si zároveň své soukromí a bezpečí.

V podstatě by vám mělo stačit držet se přísloví „Opatrnosti není nikdy dost!“ Proč nám to nejde a občas se oddáváme přehnané důvěřivosti? Postupy přitom mohou být jednoduché, jak se můžete přesvědčit sami níže.

Bezpečné online seznamování aneb 5+1 pravidel pro online randění

Seznámit se přes internet jde snadno a rychle, je to pohodlné, je zde spousta lidí, a tak se Vám naskytne mnoho příležitostí. Člověk je často u sebe doma a cítí se komfortně, díky čemuž odpadají přirozené zábrany, které jinak máme při osobním kontaktu.

Aby jste se při poznávání partnerů i přes internetové seznamky mohli cítit bezpečně, je potřeba dodržovat určitá pravidla:

1. Nebuďte přehnaně důvěřiví!

To je pro vás rada číslo jedna! Sami za sebe si řekněte, zda jste vždy a za všech okolností pravdomluvní nebo zda občas také neříkáte zcela pravdu. Může to být, když tvrdíte, že nemáte čas, když si s někým zrovna nechcete psát nebo když jen přehlížíte příchozí zprávu, nebo dokonce někoho lživě pomlouváte. I v případě, že jste čistá duše a nedopouštíte se drobných lží, pamatujte, že ne každý je poctivý! Na místě je opatrnost a zdravý rozum.

Vztaženo na seznamku – své portréty i skutečnosti zkreslují nejen ženy, ale i muži, nejen v reálném světě, ale i ve světe internetu a seznamek.

Tedy mějte na paměti, že některá tvrzení Vašich potenciálních protějšků nemusí být zcela pravdivá.

2. Chtějte více fotografií

Pokud vám někdo pošle např. fotku se sklenkou vína, požádejte ho, ať vám vyfotí i láhev vína. V tomto duchu můžete poodhalit staženou fotku někoho jiného a zjistit tak, že někdo není ten, za koho se vydává.

Zkoumejte tedy detaily a zkuste najít parametry, které může změnit jedině skutečný autor fotografie.

3. Nikdy nesdělujte svá osobní data!

Internet je do jisté míry anonymní a bývá vhodné si zachovat své soukromí. Nikdy nesdělujte osobní informace, čísla účtů, hesla, důvěrné věci apod. Řiďte se pravidlem, že na internet nepatři to, co byste nesdělili náhodnému kolemjdoucímu na ulici… protože analogicky je do určité doby cizí každý, s kým se potkáte na internetu.

Udělejte si jasnou čáru, mezi tím co jste ochotni sdílet přes internet (včetně soukromého chatu!) a tím, co má zůstat pouze v reálném světě.

4. Pozor na hanbaté fotky a videa!

Za žádnou cenu se nenechte zmanipulovat do něčeho, co nechcete! Nikdo, kdo nemá zlé úmysly, po vás nebude chtít něco, co se vám nelíbí. Odolejte vzrušení a poblouznění a zachovejte se vždy racionálně.

Když už nedokážete odolat a chcete nějakou intimnější fotografii poslat, držte se alespoň následujících zásad:

  • Nikdy obličej a nahota na jedné fotce! Stačí přece vyfotit jen břicho, nohy či postavu samostatně. Selfíčko obličeje pošlete už oblečeni.
  • Nefoťte nic, co by jednoznačně prozradilo vaši identitu – psa, celý pokoj, zahradu, osobní věci atd. Raději se skrčte do rohu nebo fotku upravte, ořízněte apod.
  • Když někdo příliš naléhá, odolejte, ne vždy musí mít dobrý úmysl!

5. Neříkej hop, dokud neskočíš – aneb neradujte se předčasně!

Nedávejte na první dojem. Psané písmo je kouzelné v tom, že se dají snadno zkreslovat fakta a mnohdy se vše dá pochopit i jinak. Když se potom jedná o seznamování, mnohdy máme tendence si vše přikrášlovat a slepě chápat tak, jak bychom chtěli, namísto skutečného významu.

Dejte si také čas, než si změníte status na FB, prohlásíte všem kamarádům a známým, že máte nového partnera atd.

6. BONUS: Buďte pravdomluvní!

Poslední rada bude tak trochu z opačné strany, tedy bude se týkat osoby na druhé straně klávesnice. Každá lež se provalí, to už jste někdy slyšeli, že? Stejně tak to bude, budete-li lhát o svém věku, o svých koníčcích, o svém vzdělání, práci, názorech atd., vy sami.

Očekáváte-li pravdu od druhých, měli by jste začít u sebe a být pravdiví a upřímní k těm, se kterými si píšete. Pozor! To však neznamená naivně důvěřovat!

Seznamování po internetu je dobrý sluha, ale může mít i svá úskalí. Nabízí se zde spousta možností a skvělých příležitostí, avšak stále tu jsou i jisté momenty, které vyžadují racionální přístup. Pokud budete pozorní a budete se držet těchto zásad bezpečného online seznamování, mělo by být pro vás seznamování bezpečnější a vaše cesta k nalezení té pravé polovičky do vašeho života mnohem příjemnější.