Academic Singles je jedna z nejlepších online seznamek pro muže i ženy s vyšším vzděláním. Celkově působí velmi profesionálně a úhledně. Sice se říká, že protiklady se přitahují, ale pokud hledáte někoho skutečně spolehlivého na hodnotný a dlouhodobý vztah a záleží vám na vzdělání, zvolte právě tuto možnost. Na základě jednoduchého a krátkého osobnostního testu, který vyplníte po zaregistrování, vám budou nabízeny co nejvhodnější potenciální protějšky. Díky tomu nebudete ztrácet čas zdlouhavým vyhledáváním, ale můžete rovnou začít se seznamováním.

Výhody

 • Registrace zdarma – za registrování na této seznamce nemusíte platit, je zdarma.
 • Mnoho uživatelů – v současné době je na této seznamce přibližně 240.000 registrovaných a aktivních členů po celém světě
 • Osobnostní dotazník po registraci – po registraci vás systém provede vyplněním jednoduchého testu, na jeho základě vás potom páruje s dalšími profily (tedy navrhuje vám protějšky) a také si jej mohou přečíst ostatní registrovaní uživatelé
 • Vysoká aktivita členů – některým seznamkám se stává, že se jim sejde mnoho uživatelů, kteří jsou pasivní nebo přestanou jejich služby využívat brzy po registraci. To však není případ Academic Singles., kde je většina uživatelů při seznamování aktivní.
 • Efektivní systém propojování – propracovaný software zaručuje kvalitní párování uživatelů
 • Seznamka pro vysokoškoláky – díky užší specifikaci, tedy zaměření na vysokoškoláky a vysokoškolsky vzdělané, máte ještě o poznání větší šanci najít toho pravého
 • Vysoká úroveň zabezpečení – Díky použití moderních ochranných prostředků je Academic Singles bezpečná a diskrétní online seznamka.
 • Klasické stránky i mobilní aplikace

Jak se přidat k uživatelům Academic Singles v 5 jednoduchých krocích:

 1. Zaregistrování se
  Registrační formulář je jednoduchý a značně intuitivní, každý to zvládne během pár minut.
 2. Vyplnění krátkého dotazníku seznamky
  Než se dáte do výběru, vyplňte si jejich krátký osobnostní dotazník, abyste svůj profil více personifikovali, zabere vám to jen několik minut.
 3. Prohledávání databáze za účelem hledání nejlepších protějšků – nejlepší shody
  Po vyplnění dotazníku vás systém zavede do databáze a začne vás porovnávat s ostatními uživateli. To vám přinese návrhy s nejlepší shodou a tedy pro vás ty nejrelevantnější návrhy.
 4. Filtrování výsledků či ruční procházení profilů
  V případě velkého množství nalezených shod můžete začít přidávat a upravovat filtr vyhledávání, abyste si vyhledávání zjednodušili a nemuseli se zdlouhavě proklikávat množstvím profilů.
 5. Navázání kontaktu
  Jak jste se mohli přesvědčit, začít hledat známost je zde opravdu snadné. Nyní už stačí jen navázat kontakt s možnými známostmi.

Najít ideálního partnera či partnerku nikdy nebylo úplně jednoduché. Některým sice pomohla náhoda či snad osud, jiní však musí pro své životní štěstí něco udělat a jít mu vstříc.

Najděte si na Academic Singles svůj vysokoškolsky vzdělaný či prozatím studující protějšek snadno a rychle a začněte žít naplno!

Registrujte se zdarma

Hodnocení uživatelů

Petr Stejskal

Já se seznámil díky této online seznamky. Jsem kluk z dědiny, do práce dojíždím daleko a studoval jsem, proto pro mne bylo obtížné hledat příležitosti k seznámení. Z počátku jsem váhal, ale naštěstí jsem se odhodlal. Určitě nelituji!

Anonym

Stránka vypadá fakt dobře. Snadno se v ní dá zorientovat a myslím, že to musí zvládnout i totální IT antitalent. Zobrazení uživatelských profilů je přehledné a skutečně vám nabízí jen relevantní nabídky. Za mě palec hore

Kája

Původní skepsi vybudovanou díky známých, že se bude jednat jen o fiktivní profily apod., brzy rozjasnila praxe. Seznamka nejenže funguje, ale uživatelé jsou skutečně „na úrovni“. Doporučuju

Wali

Jestli to funguje? Za sebe můžu říct, že rozhodně! :-D Našla jsem si zde svého nynějšího partnera a jsme spolu už přes 3 roky. Nyní společně čekáme miminko. Nemyslím, že by zde musel člověk hledat jen povyražení. naopak zde najdete i seriózní vztah jako já.

Joytine

Myslím, že to je se všema seznamkama docela podobné. Všude narazíte na divné týpky, kteří chtějí jen to jedno… a vůbec nestojí o vztah. Když si však dáte tu práci a proberete se jimi, máte dost dobrou šanci narazit i na někoho, s kým vám bude skvěle…

MambaIII

Ja se tu seznámila. Sice vyplnění dotazníku chvíli zabere, ale měla jsem požadavky na finančně zajištěného a vysokoškolsky vzdělaného… no mám ho! Jen je otázka, jak dlouho nám to spolu vydrží při mé povaze :-D

Denííí

Stránka vypadá opravdu lákavě a přehledně. Myslím, že nikdo by nemusel mít problém při vyplňování ani registračního formuláře ani osobnostního dotazníku. Hledání partnerů je ještě snazší, takže s tím by asi nikdo neměl mít problém. Samotné psaní a vybírání je ale na vás, tam už software nepomůže :-D

Denisa Valentová

Registrovala jsem se na více seznamkách, této a ještě Edarling. Obě seznamky se myslím vyplatí. Poměrně rychle jsem si vytipovala několik známostí a dala se do bližšího „ohledávání“ :-D Akorát vám doporučuji, běžte brzo na kafe, nebo se prostě sejděte, pozáte tak toho člověka mnohem lépe.

Obenyem

Před několika lety jsem zde našel svou současnou partnerku. Našli jsme se a už po pár dnech si dali schůzku. No a víte co? V září máme výročí 4 let od seznámení!

junča 41

Já našla svého současného partnera jen díky této seznamky. Chtělo to ale trochu vybírat, jak píšou ostatní, je to hodně o lidech. Lepší než si dlouhé dny jenom psát a vymýšlet scénáře je se sejít po pár zprávách a prostě si popovídat osobně.

Registrujte se zdarma

be2

Vhodná pro lidi nad 35 let

Více, než 260 000 členů

Jednoduché a snadné párování dle uživatelských dotazníků

Přehledná a snadná pro uživatele

Diskrétní a seriozní seznámení

Registrovat zdarma

eDarling

TOP seznamka pro nezadané uživatele

Vhodné pro uživatele od 30 let

65% registrovaných jsou vysokoškoláci

Rychlá a snadná registrace

Přes 13 000 000 uživatelů

Registrovat zdarma

Singles50

Nejlepší seznamka 50 a více let

Stoprocentně anonymní a diskrétní

Uživatelé preferující vážný vztah

Přehledné uživatelské rozhraní

Více, než 230 000 uživatelů

Registrovat zdarma

Academic Singles

Seznamka pro vzdělané a vysokoškoláky

Přibližně 240 000 uživatelů

Členové jsou velmi aktivní

Vysoká míra zabezpečení

Seznamka působí i mezinárodně

Registrovat zdarma

Pravidla bezpečného seznamování na internetu

Chybí vám spřízněná duše ve vašem životě a máte pocit, že ve svém okolí nikoho takového nenajdete? Pak se seznamování přes internet jeví jako skvělá příležitost. Mějte se však na pozoru, jelikož by nebylo bílé bez černé. Stejně tak i seznamování přes internet má svá úskalí a právě tento článek vám poradí, jak na to, aby jste našli ideální protějšek a zachovali si zároveň své soukromí a bezpečí.

V podstatě by vám mělo stačit držet se přísloví „Opatrnosti není nikdy dost!“ Proč nám to nejde a občas se oddáváme přehnané důvěřivosti? Postupy přitom mohou být jednoduché, jak se můžete přesvědčit sami níže.

Bezpečné online seznamování aneb 5+1 pravidel pro online randění

Seznámit se přes internet jde snadno a rychle, je to pohodlné, je zde spousta lidí, a tak se Vám naskytne mnoho příležitostí. Člověk je často u sebe doma a cítí se komfortně, díky čemuž odpadají přirozené zábrany, které jinak máme při osobním kontaktu.

Aby jste se při poznávání partnerů i přes internetové seznamky mohli cítit bezpečně, je potřeba dodržovat určitá pravidla:

1. Nebuďte přehnaně důvěřiví!

To je pro vás rada číslo jedna! Sami za sebe si řekněte, zda jste vždy a za všech okolností pravdomluvní nebo zda občas také neříkáte zcela pravdu. Může to být, když tvrdíte, že nemáte čas, když si s někým zrovna nechcete psát nebo když jen přehlížíte příchozí zprávu, nebo dokonce někoho lživě pomlouváte. I v případě, že jste čistá duše a nedopouštíte se drobných lží, pamatujte, že ne každý je poctivý! Na místě je opatrnost a zdravý rozum.

Vztaženo na seznamku – své portréty i skutečnosti zkreslují nejen ženy, ale i muži, nejen v reálném světě, ale i ve světe internetu a seznamek.

Tedy mějte na paměti, že některá tvrzení Vašich potenciálních protějšků nemusí být zcela pravdivá.

2. Chtějte více fotografií

Pokud vám někdo pošle např. fotku se sklenkou vína, požádejte ho, ať vám vyfotí i láhev vína. V tomto duchu můžete poodhalit staženou fotku někoho jiného a zjistit tak, že někdo není ten, za koho se vydává.

Zkoumejte tedy detaily a zkuste najít parametry, které může změnit jedině skutečný autor fotografie.

3. Nikdy nesdělujte svá osobní data!

Internet je do jisté míry anonymní a bývá vhodné si zachovat své soukromí. Nikdy nesdělujte osobní informace, čísla účtů, hesla, důvěrné věci apod. Řiďte se pravidlem, že na internet nepatři to, co byste nesdělili náhodnému kolemjdoucímu na ulici… protože analogicky je do určité doby cizí každý, s kým se potkáte na internetu.

Udělejte si jasnou čáru, mezi tím co jste ochotni sdílet přes internet (včetně soukromého chatu!) a tím, co má zůstat pouze v reálném světě.

4. Pozor na hanbaté fotky a videa!

Za žádnou cenu se nenechte zmanipulovat do něčeho, co nechcete! Nikdo, kdo nemá zlé úmysly, po vás nebude chtít něco, co se vám nelíbí. Odolejte vzrušení a poblouznění a zachovejte se vždy racionálně.

Když už nedokážete odolat a chcete nějakou intimnější fotografii poslat, držte se alespoň následujících zásad:

 • Nikdy obličej a nahota na jedné fotce! Stačí přece vyfotit jen břicho, nohy či postavu samostatně. Selfíčko obličeje pošlete už oblečeni.
 • Nefoťte nic, co by jednoznačně prozradilo vaši identitu – psa, celý pokoj, zahradu, osobní věci atd. Raději se skrčte do rohu nebo fotku upravte, ořízněte apod.
 • Když někdo příliš naléhá, odolejte, ne vždy musí mít dobrý úmysl!

5. Neříkej hop, dokud neskočíš – aneb neradujte se předčasně!

Nedávejte na první dojem. Psané písmo je kouzelné v tom, že se dají snadno zkreslovat fakta a mnohdy se vše dá pochopit i jinak. Když se potom jedná o seznamování, mnohdy máme tendence si vše přikrášlovat a slepě chápat tak, jak bychom chtěli, namísto skutečného významu.

Dejte si také čas, než si změníte status na FB, prohlásíte všem kamarádům a známým, že máte nového partnera atd.

6. BONUS: Buďte pravdomluvní!

Poslední rada bude tak trochu z opačné strany, tedy bude se týkat osoby na druhé straně klávesnice. Každá lež se provalí, to už jste někdy slyšeli, že? Stejně tak to bude, budete-li lhát o svém věku, o svých koníčcích, o svém vzdělání, práci, názorech atd., vy sami.

Očekáváte-li pravdu od druhých, měli by jste začít u sebe a být pravdiví a upřímní k těm, se kterými si píšete. Pozor! To však neznamená naivně důvěřovat!

Seznamování po internetu je dobrý sluha, ale může mít i svá úskalí. Nabízí se zde spousta možností a skvělých příležitostí, avšak stále tu jsou i jisté momenty, které vyžadují racionální přístup. Pokud budete pozorní a budete se držet těchto zásad bezpečného online seznamování, mělo by být pro vás seznamování bezpečnější a vaše cesta k nalezení té pravé polovičky do vašeho života mnohem příjemnější.